HPRC 4300W impact-resistant protective case with cubed foam
További információ
Elérhetőség
Várható átvétel: 19. 05.
Külső raktáron 1 db
Bratislava 1 db
Termékleírás
Termékleírás
Főbb jellemzők:
Méret
belső méret: 580x320x299(mm) - 22.83x12.60x11.77(in)
külső méret: 690x380x358,20(mm) - 27.16x14.96x14.10(in)
Belső méret
fedél: 80(mm) - 3,15(in) - fogantyú alatt: 54(mm) - 2.13(in) // alul: 245(mm) - 9.65(in)
Súly
üresen: 7,30kg - 16.09lbs
kockahabbal: 8,76kg - 19.31lbs
Paraméterek
Paraméterek
Gyártó: HPRC
Kategória: Bőröndök
Főbb paraméterek
KompatibilisAtomos Shogun 7
Hosszúság (belül)380mm
Szélesség (belül)266mm
Magasság (belül)152mm
Hosszúság (kívül)405mm
Szélesség (kívül)330mm
Magasság (kívül)170mm