Optikai kábelek

Digitális videót vagy hanganyagot szeretne minimális adatvesztéssel átvinni? Erre valók az optikai kábelek, amelyek ideálisak a nagy felbontású videoátvitelhez, akár nagy távolságokra is. Ennek oka, hogy az optikai kábelek nem elektromágneses impulzusok segítségével továbbítják a jeleket, mint a hagyományos kábelek, hanem fénysugarak segítségével. Ennek eredményeképpen nem áll fenn a jelek elektromágneses interferencia miatti romlásának veszélye. Akár 200 méter hosszú kábeleket is forgalmazunk, ami még a legigényesebb videósoknak is tetszeni fog. És nem választott? Nézze meg az optikai kábeleket méteres méretekben.

továbbkevesebb
Termékek szűrése
×

Ár

Elérhetőség

Gyártó

Kompatibilitás

Főbb paraméterek

Kábel fajtája

Hosszúság

Verzió

Csatlakozó típusa

Apa / Anya

Kábel átmérője

Színe

Csatlakozó alakja

Egyéb paraméterek

Egyéb

Gyorskereső

FieldCast 3G SFP Optical Transceiver

3G SFP optikai modul Kétirányú működés (Tx/Rx), 1310 nm-es hullámhosszon Kompatibilis
áfa nélkül 25 241 Ft
32 056 Ft
Készleten 3 db

FieldCast 6G SFP Optical Transceiver

6G SFP optikai modul Kétirányú működés (Tx/Rx), 1310 nm-es hullámhosszon Kompatibilis
áfa nélkül 48 541 Ft
61 647 Ft
Bővebben

FieldCast 2Core Multimode Ultra Light 200m Fibre Cable

  • Ingyenes szállítás
2Core kábel MM UL (ultra light) 200 méter
áfa nélkül 277 654 Ft
352 621 Ft
Bővebben

FieldCast 4Core Single Mode Ultra Light 100m Fibre Cable

  • Ingyenes szállítás
4 Core kábel SM UL (ultra light) 100 méter
áfa nélkül 277 654 Ft
352 621 Ft
Bővebben

FieldCast 4Core MM Coupler Cable

  • Ingyenes szállítás
FieldCast összekötő kábel a dobon lévő két főkábel összekapcsolásához
áfa nélkül 211 315 Ft
268 370 Ft
Bővebben

FieldCast 2Core Single Mode Adaptor Cable

áfa nélkül 43 687 Ft
55 482 Ft
Bővebben

Canare SMPTE 311M hybrid cable on Schill drum 150m

SMPTE HFO Hybrid SMPTE 311M Camera ready cable on Schill drum - Length 150m
Árért hívja a +36 30 099 2273

Canare SMPTE 311M hybrid cable on Schill drum 100m

  • Ingyenes szállítás
SMPTE HFO Hybrid SMPTE 311M Camera ready cable on Schill drum - Length 100m
áfa nélkül 424 248 Ft
538 794 Ft
Bővebben

FieldCast 2Core SM Hybrid Coupler Cable

  • Ingyenes szállítás
FieldCast 2Core SM hibrid csatoló kábel
áfa nélkül 248 206 Ft
315 221 Ft
Bővebben

FieldCast 4K Kickstart Bundle for one BMD Studio Camera

  • Ingyenes szállítás
áfa nélkül 349 106 Ft
443 365 Ft
Bővebben

FieldCast 4K POV Varifocal Bundle - Heavy Duty

  • Ingyenes szállítás
áfa nélkül 891 988 Ft
1 132 824 Ft
Bővebben

FieldCast 4K POV Varifocal Bundle - Ultra Light

  • Ingyenes szállítás
áfa nélkül 814 322 Ft
1 034 189 Ft
Bővebben

FieldCast 4K POV Micro Zoom Bundle - Heavy Duty

  • Ingyenes szállítás
áfa nélkül 787 528 Ft
1 000 160 Ft
Bővebben

FieldCast 4K POV Micro Bundle - Heavy Duty

  • Ingyenes szállítás
áfa nélkül 752 578 Ft
955 774 Ft
Bővebben

FieldCast 4K POV Micro Bundle - Ultra Light

  • Ingyenes szállítás
áfa nélkül 674 913 Ft
857 139 Ft
Bővebben

FieldCast Monitor Monk

  • Ingyenes szállítás
áfa nélkül 347 553 Ft
441 392 Ft
Bővebben

FieldCast Converter 19 OpticalCON

  • Ingyenes szállítás
áfa nélkül 240 763 Ft
305 769 Ft
Bővebben

FieldCast Converter 19 LC

  • Ingyenes szállítás
áfa nélkül 192 222 Ft
244 122 Ft
Bővebben

FieldCast Converter 19 Hybrid

  • Ingyenes szállítás
áfa nélkül 271 441 Ft
344 730 Ft
Bővebben

FieldCast Converter 19 2Core

  • Ingyenes szállítás
áfa nélkül 232 608 Ft
295 412 Ft
Bővebben

FieldCast Converter 17 OpticalCON

  • Ingyenes szállítás
áfa nélkül 213 580 Ft
271 247 Ft
Bővebben

FieldCast Converter 17 LC

  • Ingyenes szállítás
áfa nélkül 174 747 Ft
221 929 Ft
Bővebben

FieldCast Converter 17 Hybrid

  • Ingyenes szállítás
áfa nélkül 244 646 Ft
310 701 Ft
Bővebben

FieldCast Converter 16 OpticalCON

  • Ingyenes szállítás
áfa nélkül 213 580 Ft
271 247 Ft
Bővebben

FieldCast Converter 16 LC

  • Ingyenes szállítás
áfa nélkül 174 747 Ft
221 929 Ft
Bővebben

FieldCast Converter 16 Hybrid

  • Ingyenes szállítás
áfa nélkül 244 646 Ft
310 701 Ft
Bővebben

FieldCast Converter 16 2Core

  • Ingyenes szállítás
áfa nélkül 205 813 Ft
261 383 Ft
Bővebben

FieldCast Converter 15 OpticalCON

  • Ingyenes szállítás
áfa nélkül 211 638 Ft
268 781 Ft
Bővebben

FieldCast Converter 15 Hybrid

  • Ingyenes szállítás
áfa nélkül 242 705 Ft
308 235 Ft
Bővebben

FieldCast Converter 15 2Core

  • Ingyenes szállítás
áfa nélkül 203 872 Ft
258 917 Ft
Bővebben